Hakkımızda

DBK Proje olarak hakkımızda bilgiler

Hakkımızda Bilgiler

MİSYONUMUZ

*Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

*Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

*Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran DBK PROJE, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.

*Misyonumuz, çevre koruma bilinciyle davranarak örnek projeler ile bu bilinci yayarak MOBİLYA,DEKORASYON VE TASARIM alanında önder bir firma olmak.

*Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız,

*Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

*Yapı sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

*Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize kaliteli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,

*Dünya ve ülke çapında öncü, girişimcilik ruhu taşıyan, ilk ve örnek olma özelliği taşıyan tasarımlar ışığında geliştirdiğimiz projeler ile ülkemizin önemli mimari yapıtlarını inşa etme bilinci ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Tasarım ve Uygulama

Müşterinin isteklerini yerine getirmenin birinci adımı olan proje ve tasarım firmamızdaki en önemli unsurdur. Öngörülen mekanlar için en uygun ve ekonomik çözümlerin yapılması mimarlar önderliğinde hazırlanmış mimari proje hizmetleri ile mekanınıza gerçek bir bakış sahibi olabilmenizdir. Yapı tasarımı proje hizmetlerinde önemli olan profesyonel bir proje ekibi ve tecrübe sahibi olabilmektir.

DBK PROJE, tasarım ve iç mimari hizmetlerinde çok iddialı ve mobilya ağırlıklı çalışan bir şirkettir. Proje ve iç mimaride gelişen, değişen trendleri yakından takip ederek müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan şirketimiz proje ve iç mimari alanında daima kendini yenileyebilmektedir.

DBK PROJE, müşterilerinin mekansal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak Ev Dekorasyonu‘da samimi ve içtenlikli mekanlar, ofis tasarımında çabuk ve stil çözümler, tasarlanan projelerde işlevsel dekorasyon çözümleri, Ahşap dekorasyon ‘da ahşap ağırlıklı çözümler ve Mobilya dekorasyonu‘nda değişen mobilya çözümlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ahşap mobilya dekorasyon alanında; iş yeri dekorasyon, büro-ofis dekorasyon, bar dekorasyon, restoran dekorasyon, villa dekorasyon, ev dekorasyon, bahçe dekorasyonu işlerinde, mimari tasarım, dizayn, üretimi ve uygulamaları sunulmaktadır.

Mobilya Özel İmalat

DBK PROJE, tüm mekanlara ait kaliteli mobilya tasarımı, imalat ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Ev, konut, villa, mağaza, ofis, cafe, otel vb. yaşanılan tüm mekanlar için özel mobilya imalatı yapmaktayız. İç mekan tasarımı, müşterilerin özgün zevk ve istekleri göz önüne alınarak sıfırdan tasarımlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet ediyoruz.